למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


גופי תאורה לבית

כיצד מומלץ להשתמש בגופי תאורה לבית כדי לעצב את החלל באופן ייחודי? ומדוע תאורת לד היא הדרך המושלמת כשרוצים לחסוך בעלויות החשמל? הבה ננסה לענות על חלק מן השאלות הנפוצות ביותר בעת האחרונה בתחום התאורה.
כשאתם רוצים לשפץ את הבית - אתם מתכננים רבות את המחשבה איך לעצב את החדרים השונים ולהוביל למצב שכל חלל יהיה שונה בתכלית מכפי שהוא כיום. באותה נשימה, אפשר להגיד שגופי תאורה והלד היא הפתרון המושלם שאנחנו יכולים לספק לכם כדי שהבית שלכם אכן יקבל את המראה והאווירה אליה אתם מכוונים.


בשביל לא מעט אנשים המבינים בתחום העיצוב, הנושא של אילו גופי תאורה לבית כדאי לבחור תופס מקום מרכזי. אנחנו מבינים את הצורך הזה, יחד עם זאת אנחנו מעניקים לכם יותר ממה שנדמה לכם. תאורת הלד היא טכנולוגיה חדשנית שמספקת גם תאורה חזקה, גם חיסכון משמעותי בצריכת החשמל ולא פחות חשוב מכך, גם אפשרויות עיצוב סגנוניות.

LED זה לא סוג של טלוויזיה?

כן, אך לא רק. תאורת לד מבוססת על טכנולוגיה בת עשרות שנים בתחומי המדע השונים, שלאחרונה מיושמת יותר ויותר גם במשרד וגם בבית. כמו שכבר ציינו הטכנולוגיה הזאת היא מאוד חסכונית בצריכת החשמל שלה וגם בעמידותה (מפני תנאי לחות, לדוגמה) וכן תוחלת החיים שלה גבוהה בהשוואה לגופי תאורה אחרים. 


אם אתם כמונו, בעלי מודעות חזקה לאיכות הסביבה ואכפת לכם מהעולם שלנו, גופי תאורה לבית העושים שימוש בטכנולוגיה זו יספקו לכם את המענה המושלם.

כיצד באפשרותנו לעצב את הבית בעזרת תאורת לד (LED LIGHT)?

תאורת לד היא הדבר הבא בתחום התאורה, החל בגישה של הטכנולוגיה לגבי איכות הסביבה, כמו שכבר ציינו, ועד לשוני מהותי במראה ובאווירה בפנים הבית. 


גופי תאורה לבית בטכנולוגיית הלד יכולה לספק לכל נכס הרבה מעבר לתאורה נטו - וקיימים שלל אופציות שתאורה הזאת יכולה לספק.


* נורת לד מאפשרת לבחור באופציה של תאורה רכה, הנחשבת לנעימה ומהווה את אחת האופציות הפופולריות.

* גופי התאורה והמרכיבים האלקטרוניים עמידים מפני לחות רטיבות או מים.

* תאורת הלד מאפשרת תאורה חזקה במיוחד, כמו גם מצבי עמעום שונים.

* ובנוסף היא יכולה לשמש כתאורת חוץ בוהקת המיועדת לגינות פרטיות או בניינים משותפים, וכן עבור מוסדות שונים. 

גופי תאורה לבית - קובעים את האווירה

גופיי תאורה לבית המבוססים על טכנולוגיית ה- LED – מאפשרים לבני הבית ליהנות הן מהאווירה הייחודית שהיא מספקת והן מפתרון נוח, עמיד וחסכוני. כתוצאה מכך אפשר לראות שהעתיד של עולם התאורה הוא טכנולוגיית ה-LED. חשוב להדגיש כי גופי תאורה לבית הפועלים על זרם חשמלי נמוך מובילים לצריכת החשמל פחותה בהרבה משאר הטכנולוגיות הזמינות עבורכם - מה שהופך אותה לחסכונית במיוחד (אתם תראו את זה בחיסכון בחשבון החשמל בסוף החודש). 

ORBAN – המובילים בפתרונות תאורה מתקדמים לבית 

בתחום פתרונות התאורה, תאורת לד היא העתיד – וגם ההווה - ואנו באורבן מאמינים כי גופי ה-LED יכולים לספק את הפתרון האולטימטיבי. בהתאם, המטרה כללית שלנו באורבן הינה לתת לכם פתרון איכותי ביותר ומזמינים אתכם לרכוש כבר עכשיו גופי תאורה לבית מתוך שלל האופציות המוצעות עבורכם, מתבססות על led light בהתאמה מלאה לצורך שלכם. גופי התאורה מיוצרים כחול לבן ומעמידים לרשותכם 3 שנות אחריות.


צרו אתנו קשר כעת בטלפון מספר 054-4664982 או השאירו פרטים בטופס שבאתר ונשמח להעמיד לרשותכם את מרב הניסיון שצברנו בכל הנוגע לגופי תאורה לבית.


וכמובן, תוכלו תמיד לתת לייק לעמוד הפייסבוק של אורבן ולהישאר מעודכנים בכל זמן בפיתוחים ובמוצרים חדשים!


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים