למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


שירות ייצור אלומיניום

שירות ייצור אלומיניום פונה אל תעשיות בתחומים שונים וגם יכול להתאים ללקוחות פרטיים. השירות, שמוצע על ידי חברת אורבן, מותאם באופן נקודתי לצרכיו של הלקוח והוא כולל פרופילים שונים של אלומיניום, במידות ובצורות שונות. כל זאת, כדי לספק מענה מדויק ונכון עבורו, ובעיקר פתרון לצרכיו השונים. ייצור פרופילי האלומיניום נעשה תוך שימוש במיטב המכשור המתקדם בתחום והוא כולל את חומרי הגלם האיכותיים ביותר.

פתרונות רבים בשירות אחד

ייצור אלומיניום זהו שירות אשר מספק מענה בהתאמה אישית ללקוח והוא נעשה לפי הזמנה, כאשר השירות ניתן מטעם חברת אורבן. התהליך כולו נעשה באופן מדויק, מה שמאפשר ייצור באיכות גבוהה מאד ובמידות הנדרשות. במסגרת השירות, עומדות לרשותו של הלקוח אפשרויות רבות ומגוונות. למשל: פרופילי זוויות, פלחים פינות חדות, זוויות שווי שוקיים, צינורות עגולים, ריבוע פינות חדות, מלבן פינות חדות, פרופילי תעלה פינות חדות ועוד. כל אחד מפרופילים אלה מגיע במידות הנדרשות ומורכב במקום כדי לספק לכל אחד ואחת את המענה הנכון.

יצירת גופי תאורה מאלומיניום

על יתרונותיו של השירות

שירות ייצור אלומיניום מציע יתרונות רבים ללקוח הנעזר בו, ביניהם -

·האלומיניום עצמו, חומר הגלם, הינו חומר עמיד מאד וחזק מאד.

·אלומיניום איננו מחליד ואינו ניזוק בקלות. הוא מחזיק מעמד שנים רבות ושומר על תכונותיו.

·הוא קל במשקלו, באופן יחסי ובהשוואה לחומרים אחרים.

·ניתן לייצר בעזרתו עיצובים שונים וצורות שונות של פרופילים. הוא נוח לעיבוד ומתאים לתעשיות שונות ולצרכים שונים.

מסיבות אלו בדיוק ועוד, הפך האלומיניום לחומר גלם מבוקש מאד בענפים שונים של התעשייה והשירות של ייצור אלומיניום, גם הוא הפך למצרך מבוקש בקרב רבים. יחד עם זאת, יש לפנות לקבלת השירות אצל חברה אשר מתמחה בתחום. שירות המוצע על ידי מומחים בתחום, כמו המומחים של חברת אורבן, העובדת מול לקוחות עסקיים בסדרי גודל שונים וכן גם מול לקוחות פרטיים, יהיה באיכות בלתי מתפשרת ובסטנדרטים גבוהים.

ייצור אלומיניום על ידי המומחים בתחום

אנו, בחברת אורבן, מציעים לכם שירותי ייצור אלומיניום, המותאמים לצרכיו של הלקוח ומציעים פתרונות שונים באיכות גבוהה. אנו מתמחים בגופי תאורה ובנורות LED, נורות המאפשרות לייצר תאורה חכמה וחסכונית. כמו כן אנו מעמידים לרשותכם גם פרופילים מאלומיניום, תוך ניצול מקסימלי של התכונות המאפיינות חומר גלם זה. ניתן להכנס לקטלוג פרופילי אלומיניום ולהתרשם ממבחר גדול.

לרשותכם שירות יעיל, אספקה מהירה ונוחה של הזמנתכם וגם ליווי מקצועי וייעוץ מקדים שיעזור לכם לבחור את הפתרון המתאים לכם, תוך התייחסות מלאה לצרכים שלכם.

באפשרותכם להזמין מאתנו שירותי ייצור אלומיניום כבר עכשיו! מחפשים כתובת מקצועית, מנוסה וצוות מיומן, שיעמוד לרשותכם? אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון 054-4664982 או להשאיר את פרטיכם באתר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!


מוזמנים לגלוש גם לעמוד הפייסבוק שלנו.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים