למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


יתרונות בשימוש תאורת לד


תוחלת חיים של תאורת לד ארוכה פי 25 פעמים יותר מאשר נורות הלוגן או ליבון ותאורת הלד אינה פולטת קרינת UV או IV ולא מכילה כספית. בכך הופכת תאורת הלד לתאורה הידידותית ביותר לסביבה ומתאימה לתאורה ירוקה גם כן.


תאורת לד היא התחליף הבלתי נמנע של מקורות אור מלאכותיים אחרים ונכנסת כיום לשוק יותר ויותר ותהווה כמקור התאורה העיקרי שלנו במאה הבאה. תאורת לד מאפשר להגיע לכל יעד עיצובי וצרכי תאורה בזכות המגוון הרחב והאפשרויות ללא גבולות, מתאימה לשיפור תאורה, שדרוג כל חלל הן מבחינת תאורה ומבחינה עיצובית מודרנית ומתאימה לתאורת חוץ לאור חזק יותר ועמיד יותר לתנאי חוץ. 

לתאורת לד עמידות ואורך חיים גבוה מאשר נורות הלוגן/ליבון, אינה נכבית או נפסקת בפתאומיות, אלא מורידה בעוצמה לאט לאט עד שנכבית.  
אורך חיי תאורת הלד והתחזוקה הקלה משפרים משמעותית את איכות הטיפול בתאורה, אין צורך להחליף את סרט הלד במידה והוא אינו נשחק ברוב המקרים מספיק יהיה להחליף לספק כוח חדש. 
נורות לד לחיסכון בחשמל

הלדים מנצלים את מרבית האנרגיה החשמלית שהם מקבלים ופועלים על זרם חשמלי נמוך (בניגוד לנורות קונבנציונליות), ובכך מוזילים באופן משמעותי את צריכת האנרגיה. בתים ועסקים שעברו לתאורת לד צפויים לראות חסכון שנתי של עד 90% בצריכת החשמל ואף ניתנת להפעלה גם ללא צריכת חשמל כלל וכלל. ניתן לומר באותה נשימה שתאורת לד היא היחידה שבטיחותית גם כשיש ילדים קטנים בבית וניתן למקם את פתחי התאורה במקומות נמוכים בקיר ואף ברצפה.

מטרת היסוד היא הפיכת הסביבה לירוקה יותר ומתאימה לתאורת בבתים ירוקים ידידותיים לסביבה.

במילים אחרות, לדים מציעים אין ספור אפשרויות עיצוב הודות למבחר רחב של גדלים, צורות ופיזור האור הרחב של גופי התאורה, ואנו רואים מגמה עולה של שימוש ביישומי תאורת לד כגון: קניונים, ברים, מועדונים, עסקים, תאורת חוץ ומתחילה לפרוץ את דרכה בשימוש ביתי.
תאורת לד מפיקה יותר אור, בפחות כסף!

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים