למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


לחסוך בחשמל עם תאורת לד

כיצד לחסוך בחשמל וגם לפנק את עצמכם עם גופי תאורה איכותיים?

הסיבה שתאורת לד חכמה תסייע לכם לחסוך בחשמל היא בגלל שתאורה זו מבוססת על גוף תאורה שכמעט אינו מנתב את האנרגיה החשמלית שהוא צורך לחום, אלא משקיע את זמנו ומרצו בהפקת אור. או במילים אחרות מנורת לד אינה מתחממת כשהיא מפיצה אור ולכן עסוקה בהפצת אור נטו.

נכון הרבה פעמים כשאתם נוגעים בנורה דולקת היא מרגישה חמה? עובדה זו לכשעצמה מהווה בזבוז חשמל משום שהנורה יכולה להיות הרבה פחות לוהטת והרבה יותר מאירה. כזו היא בדיוק נורת LED חכמה וחסכונית. לכן, ניתן להשתמש בתאורת LED ולשכוח מחשבונות החשמל היקרים.

כיצד נדע שנורת LED אכן מסייעת לנו לחסוך בחשמל?

הבה ונדבר כעת במספרים. נורת ליבון שנקנית במרכול צורכת 60-100 וואט הספק. בכיתות לימוד ומבני ציבור נהוג לשים פס פלורסנט על התקרה המתפקד כמנורה. הפס מכיל בדרך כלל 2 צינורות פלורסנט מוארכים. כל אחד מהם צורך אף הוא הספק דומה. הידעתם כי נורת הלד היקרה ביותר, זו אשר צורכת הספק גבוה מהאחרות, צורכת רק 30 וואט? הידעתם כי יש נורות פשוטות ממנה שמגיעות גם ל- 10-12 וואט תוך כדי שאינן נופלות כלל באיכותן מהנורות המסורתיות?
לחסוך בחשמל עם תאורת לד

האם תאורת LED מסייעת לנו רק לחסוך בחשמל או שיש לה גם יתרונות אחרים?

אין ספק שענף התאורה משתפר ובאופן משמעותי. נורת LED פשוטה של 10 וואט מפיצה 100 לומן אור לוואט, בעוד שנורת ליבון יקרה מפיצה במקרה הטוב 17 לומן לוואט. נורת צינור פלורסנט מפיצה 50 לומן לוואט במקרה הטוב. אם שאלתם את עצמכם לאן נעלמו כל הלומנים שיכלו להיתרם למאמץ התאורה שלכם בנורה הרגילה, התשובה מאד פשוטה: הם התחממו. זו הסיבה שנורות שאינן LED גם מאד חמות למגע.

צוות המומחים של אורבן תאורה ממליצים על מוצרי ה- LED חסכוניים –

אנו מעמידים לרשותכם מגוון פתרונות תאורה חכמה וחסכונית לבית ולמשרד.

בין הדגמים הנבחרים:

ספוטים – מנורות לד קטנות עגולות היכולות לשמש כתאורה מרכזית או כתאורת צד, כשהנורה מחוברת לפס צבירה.

פאנל לד – פלסטיק שקוף אליו מחוברות עשרות נורות LED. הספק ממוצע ללוח פלסטיק שלם: 30 וואט. משמש לתאורת תקרה במשרדים וחדרים בעיצוב מודרני.

פרופיל מאלומיניום – מעטפת המשמשת כמסגרת לפאנל LED. בחברת אורבן ממליצים להשתמש בפאנל לד מאלומיניום גם כדי לשמור על הפאנל עצמו מסדקים ונזקים וגם על מנת לשפר את עיצוב המבנה ולהדגיש את האלמנט המודרני שבו.

אורבן תאורה – כל מוצרי הלד האיכותיים ביותר מחכים לכם בחנות

אנו באורבן תאורה מאמינים ביכולתו של הלקוח לעצב את ביתו או משרדו בעזרת תאורת חסכונית ובאמצעות גופי תאורת LED. ניתן להיעזר בנו לצורך תכנון ראשוני או להגיע עם רצון מתווה מראש ולאתר את המוצרים הנדרשים. כך או כך, יועצי החברה יעמדו לרשותכם וינתבו אתכם לרכישת מוצרי תאורה שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם מכל בחינה וגם, יאפשרו לכם לחסוך בחשמל.

מעוניינים לחסוך בחשמל? פנו לחברת אורבן תאורה עוד היום בטלפון 054-4664982, ושדרגו את התאורה שלכם לתאורת LED מתקדמת! וכמובן, אתם מוזמנים גם למצוא אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו. 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים