למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


ספק כח לתאורת לדים

ניתן למצוא כיום סוגים שונים של ספקי כח. ספקי הכוח הינם אלה האחראיים להעביר את המתח ואת הזרם החשמלי הנדרש למעגלים האלקטרוניים, המצויים בכל מכשיר חשמלי מכל סוג שהוא. חברת אורבן מעמידה לרשותכם מבחר של ספקי כח ממיטב החברות המובילות בתחום, ספקים עמידים וחזקים, שמשמשים לתקופת זמן ארוכה. בעזרתם ניתן לספק את כמות המתח החשמלי הנדרש וגם להתמודד עם מצבים שונים, כמו מכות ברקים, פליטה של אנרגיה מסוכנת ועוד.

ספק כח לתאורת לדים

ספקי כח לצרכים שונים

יש שמשתמשים בהם ממספר סיבות: ראשית, כדי לספק את המתח הנומינלי הנדרש לגוף וללא שינויים בו. שנית, לספק הגנה במקרים של קצר, מתח יתר, היפוך בהדקי המוצא או בהדקי הכניסה ועוד. יש לא מעט ספקי כח המסוגלים לספוק מכות אנרגיה חזקות מאד, כמו כתוצאה מברקים למשל, ואפילו למנוע קרינה של רדיו. אולם, אחד השימושיים העיקריים של ספקי הכח, כמו אלה המוצעים על ידי אורבן, הוא לצורך ייצור גופי תאורה ונורות לד, המוצעות על ידי החברה. מדובר בסוגים שונים של ספקים, מהם ניתן לבחור בהתאמה מלאה לצרכים הקיימים וכן בהתאם לנורות LED או לתאורה חכמה שבה משתמשים.

אילו סוגי ספקים קיימים?

כיום ישנם ספקי כח בעוצמה של 16 וואט, ישנם כאלה המגיעים בעוצמה של 25 וואט וישנם גם בעוצמה של 25 ואט. ישנם ספקים בעוצמה של 150 וואט ואפילו כאלה שמגיעים בעוצמה של 250 וואט. אפשר להתאים אותם לסוג הנורה שבה בוחרים כדי לספק לה את כמות החשמל הנדרשת. טווח המחירים שלהם רחב מאד ונקבע בהתאם לסוג הספק המדובר, כך שכל אחד יכול למצוא ספק כוח אשר עונה לצרכים שלו הן מבחינת העוצמה והן מבחינת המחיר. את בחירתם אפשר לעשות בעזרתם של המבינים בתחום כמו למשל בעזרתו של צוות המומחים של אורבן, וזאת כדי לבחון את האפשרויות הקיימות ומתוכן לבחור את המתאימה ביותר.

ספק כח לתאורת לדים

פתרונות בהתאמה אישית ושירות מקצועי

אצלנו, בחברת אורבן, תמצאו מגוון של פתרונות בתחום תאורה חסכונית וחכמה, שיוכלו לשמש אתכם בכל מרחב. בנוסף, אנו מציעים לכם גם ספקי כח באיכות גבוהה במיוחד, שיוכלו לשרת אתכם שנים ולהציע לכם את המענה הנדרש. אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה מאד של עובדים, שישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם באיתור הפתרון המתאים לכם. המלאי שלנו זמין וכל המוצרים שלנו יגיעו אליכם בזמני אספקה נוחים במיוחד, מה שיחסוך עבורכם זמן יקר.

מעוניינים לרכוש גופי תאורה, ספקי כח או מוצרים נלווים אחרים? התקשרו עוד היום לטלפון
054-4664982 אנו זמינים עבורכם ונשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

מוזמנים לגלוש לעמוד הפייסבוק שלנו ולהישאר מעודכנים. 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים