למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


פאנל לד

פאנל לד הנו גוף מרובע (על פי רוב, אך ניתן לעצבו גם בצורות אחרות) עשוי פלסטיק אשר אליו מחוברות מספר נורות. בעוד שנורת ליבון או פלורוסנט אחת צורכת הספק חשמלי גבוה אשר נע בין 60 ל- 100 וואט, נורות הנמצאות בתוך פאנל לד צורכות כולן בייחד רק 30W, מה שמצביע על חיסכון עתידי בצריכת החשמל שלכם. אבל זה לא הכל, חכו שתשמעו כמה חלקיקי אור (לומן) מסופקים לכם PER יחידת הספק (וואט) אחת.

פאנל לד לעומת פתרונות תאורה אחרים

בנורת ליבון עם חוט להט מסופקים 5-18 לומן לוואט. יתר חלקיקי האור הופכים לחום. בנורת פלורסנט צינורית ארוכה ישנה קצת יותר התקדמות: 50 לומן מסופקים לכל WATT חשמל, ואילו נורת לד מספקת 100 לומן לוואט. מדוע מומלץ לבחור בפאנל לד על פני נורת לד?

בפסקה הקודמת של מאמר זה התייחסנו אל צריכת חשמל ממוצעת של
30W בפאנל בגודל סטנדרטי. משמע שהפאנל כולו מפיץ 3,000 לומן אור. עבורכם המשמעות היא, כי תזכו לכמות אור גדולה יותר בחלל.

העיצובים השונים של פאנל לד

במקומות רבים ולהם עיצוב מודרני, החל מבר בו מבלים בשעות הערב ועד משרדים ממוזגים בלב העיר, לא נהוג לעצב בצורה ויקטוריאנית עתיקה את המבנים, אלא אם כן מדובר במקום שעוסק בהיסטוריה, שימור ארכיאולוגיה או מקצועות רוחניים שונים. על פי רוב, כשמדובר במשרד ממוצע, כמובן שתהיה העדפה לעיצוב יותר פונקציונלי, כל שכן מודרני.

בעזרת פאנל לד ניתן לשוות לכל חלל מראה מודרני, מבלי שגוף התאורה ישתלט עליו כליל ועדיין לזכות לכמות אור מספקת. יתרה מכך, פאנלים אלו מגיעים במגוון עיצובים ולכן ניתן להתאים אותם לכל סגנון או העדפה. זה גם המקום לציין שפאנל מסוג זה גם מאוד חסכוני מבחינת צריכת החשמל, מה שגם מעניק לכל משרד או עסק יתרון משמעותי, מעבר לעיצוב נטו.

מקצועני התאורה ממליצים

בחברת אורבן תאורה אנו ממליצים לכל מי שהשתכנע שהוא צריך פאנל לד לפעול כדלקמן:

· לבדוק כי הפלסטיק איכותי: פאנל מפלסטיק לא איכותי עלול להיסדק ולהישחק.

· לרכוש מסגרת פלסטיק בהתאם לסגנון העיצובי של החלל: לדוגמה, במשרד שמעוצב בגוון מטאלי מודרני מומלץ שלא לבחור בפאנל לד מיושן וכפרי. במקומו ניתן להתקין מסגרת מאלומיניום או לא אף לא להתקין מסגרת כלל.

· לבחור בצורה הנכונה של הפאנל: אף אחד לא אמר שהפאנל המרובע הוא טאבו. המקצוענים של אורבן תאורה בהחלט יעודדו אתכם לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא גופי תאורה מעוצבים ייחודיים.

אורבן - שמים את הלקוח במרכז עם מגוון פתרונות תאורה חכמים

בחברת אורבן פתרונות תאורה מתקדמים תוכלו למצוא מגוון רחב של פאנלים בגדלים ובצורות שונים. רכישה נכונה ונבונה של הפאנלים תלווה בהתייעצות עם מומחה תאורה מטעם החברה, אשר יסייע בבחירת פאנל לד ומסגרת לפאנל וכן לייעץ בנושאים טכניים כמו הצמדת הפאנל לדופן הקיר/התקרה ונושאי חיסכון באנרגיה חשמלית.

לייעוץ בנושא בחירת פאנל לד לבית ולעסק – פנו למומחים של אורבן פתרונות תאורה מתקדמים עוד היום בטלפון 054-4664982.

כמובן שאתם מוזמנים גם לגלוש ל
עמוד הפייסבוק שלנו ולחפש את פתרון התאורה שמתאים לכם!

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים