למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


פיתוח פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום, המציעים מענה לתעשיות השונות, כוללים התייחסות לכמה נקודות עיקריות. זאת כדי להציע את הפתרון הנכון והמדויק ביותר עבור הלקוח/עבור החברה המעוניינת בהם. 

מה כולל הליך של פיתוח פרופילי אלומיניום?

הליך זה כולל, כאמור, התייחסות למספר פרמטרים עיקריים:

1. רעיון ותכנון – פיתוח פרופילי אלומיניום מתחיל בשני שלבים ראשוניים, הלא הם שלב הרעיון ושלב התכנון. שני שלבים אלו הם השלבים החשובים ביותר בתהליך כולו, שכן ייצורם של הפרופילים בסופו של דבר, מתבסס על תכנון נכון, המכתיב את הדרך כולה. תכנון הפרופילים נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים מאד, תוך התייחסות לצרכיו של הלקוח ודרישותיו השונות.

2. פיתוח המטריצה ואישור הדגם – שלב פיתוח הדגם, פיתוח הפרופיל עצמו, גם הוא קריטי וחשוב מאד. בשלב זה מוודאים שהמוצר המתקבל עומד בכל התקנים הנדרשים, מציע מענה מדויק ואיכות ברמה גבוהה. על הפרופילים המיוצרים להיות עמידים וחזקים ולספק מענה רלוונטי ללקוחות שעבורם הם מיוצרים, כל שכן לספק פתרון עמיד ואיכותי לסוג התאורה.

3. ייצור הפרופיל ואספקה – שלבים אלה הינם השלבים הסופיים של התהליך. לאחר שתוכנן ועוצב הדגם ולאחר שהתקבלו כל האישורים הנדרשים ונמצא כי הוא עומד בתקני הבטיחות ותקני האיכות הרלוונטיים, מתחיל תהליך הייצור, הנעשה בהתאם לכמות ההזמנות. לאחר שיוצרו הפרופילים עבור הלקוח, הם נשלחים אליו והוא מקבל לידיו את המוצר המוגמר.

כל אחד מתהליכים אלה, הקשורים לשירות של פיתוח פרופילי אלומיניום, נעשים במקביל לרצונות הלקוח, בליווי צמוד לאורך כל הדרך. הלקוח מעודכן בכל אחד מהשלבים: משלב הרעיון הראשוני ועד ייצור הפרופיל עצמו. שיתופו של הלקוח בתהליך מאפשר את יצירת הפתרון המותאם, נכון לצרכיו ולדרישותיו וכן מענה ברמה הגבוהה ביותר. הלקוח לוקח חלק בלתי נפרד בתהליך הפיתוח ויכול לתת את חוות הדעת שלו באשר לשלבים השונים, ובמקרים רבים, אף להשפיע עליהם או לשנות אותם, בהתאם לצרכים משתנים.

פתרונות איכותיים ומתקדמים תחת קורת גג אחת

אנו, בחברת אורבן, חברה המתמחה בייצור והספקת גופי תאורת לד, תאורה חסכונית, וכן בשירותי פיתוח פרופילי אלומיניום לתעשיות השונות וגם ללקוחות פרטיים, מציעים לכם פתרונות בהתאמה מלאה. כל המוצרים שלנו מיוצרים במפעלים בארץ – כחול לבן, כאשר שירותינו, לרבות המוצרים שלנו, מוצעים לכם במחירים הוגנים ומבטיחים מענה מושלם.

באפשרותכם לרכוש גופי תאורה מוגמרים וכן ליצור גופי תאורת LED בעצמכם ובהתאם לצרכים שלכם. אנו נספק לכם את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר בכל מקרה. לפרטים נוספים אודות פיתוח פרופילי אלומיניום או להזמנת פרופילים אלו, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 054-4664982 עוד היום, נשמח לעמוד לשירותכם!

גלשו לעמוד הפייסבוק שלנו והישארו מעודכנים.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים