למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


פרופילים אלומיניום

פרופיל אלומיניום משמש כמסגרת לפאנל LED , כלומר משטח פלסטיק המכיל בתוכו נורות LED רבות הצורכות 30 וואט בלבד בממוצע. פרופיל האלומיניום עוטף את הפלסטיק ויוצר מסגרת סביבו, מה שגם שומר על המוצר ומגן עליו מלהיסדק או להתבלות וגם נחשב לפתרון מעוצב במיוחד של פאנל תאורה.

התרומה של פרופילים אלומיניום לעיצוב המבנה

·  לפרופילים אלומיניום מראה ייחודי ומודרני המשווה מראה מעוצב ויוקרתי לכל חלל.

·  הם משתלבים בכל סגנון עיצוב של הבית או המשרד - ניתן לשלב פרופילים אלו בכל חדר וליהנות ממראה מעוצב ומחיסכון בחשמל.

·  פרופילי אלומיניום מעניקים אופי לגוף התאורה והופכים אותו מרכיב פונקציונלי לרכיב עיצובי.

·  ניתן לשלב פרופילים אלו גם על מדפים, מדרגות, מקומות צרים וחשוכים ועוד וכך ליצור אפקט עיצובי מרשים וייחודי.

כתוצאה מיתרונות אלו ואחרים, מומלץ מאד להשתמש בחומר האלומיניום כפרופיל לתאורת הלד שלכם על מנת לשפר משמעותית את רמת עיצובו הפנימית של החלל וכדי לזכות לאריכות ימים, היות ומדובר במוצר עמיד ואיכותי במיוחד.

התרומה של פרופילים אלומיניום מהיבטים נוספים אחרים

ההתקנה של פרופילים אלו נוחה ופשוטה. אין חובה לקדוח בקיר ולשים ניטים ודיבלים בתוכו. ניתן להשאיר את הקיר שלם ועדיין לחבר את הפרופיל. הכיצד? עם דבק מיוחד שמדביק אלומיניום (תיזהרו על האצבעות) בשם MEO . זמן ההדבקה מהיר, ובשונה מדבקים חזקים אך מתפוררים כמו סופר גלו 3 או 7, כאן מדובר על דבק שהוא כמו דבק הנגרים לאחר שהתייבש: יציב לאורך זמן וחזק כמעט כמו ריתוך בקיר.

המלצנו ללקוחות להחליף לתאורת לד עם פרופיל אלומיניום מהטעמים הבאים -

אנו, בחברת אורבן תאורת לד ממליצים ללקוחות שלנו להחליף את התאורה המסורתית בפאנל עם פרופילים אלומיניום. אנו מעמידים לרשותכם סוגים רבים ומידות בהתאמה אישית, כך שכל אחד יוכל למצוא בדיוק את פתרון התאורה שמתאים למידותיו ולצרכיו באופן אישי.

ניתן לעשות שימוש בפאנלים אלומיניום לכל מטרה אם בבארים, שם ניתן להשתמש בכמה פרופילים כפס תאורה ארוך לרוחב הדלפק או שולחן הבר. ואם בדלפקי קבלה, בחנויות ומשרדים, שם ניתן לעצב את התאורה על ידי פרופילים אלומיניום הידועים גם כעמידים ויציבים.

אורבן תאורה – לא רק מנורות

בחברת אורבן תאורה אנו נדאג לכם לגופי תאורה מעוצבים המתאימים בדיוק למבנה הפנימי של החדר שלכם. בחברת אורבן תאורה אנו מאמינים כי תאורה נכונה היא לא רק פונקציונלית אלא גם מעוצבת: ובכך עונה על סל שלם של צרכים משתנים.

למידע מפורט אודות פרופילים אלומיניום והתאמתם לחלל שלכם צרו עמנו קשר דרך האתר אורבן תאורה או במספר הטלפון - 054-4664982 ונשמח לעמוד לשירותכם !

כמובן שאתם מוזמנים גם לגלוש ל עמוד הפייסבוק שלנו ולחפש פרופילים אלומיניום שעונים על הצרכים שלכם.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים