למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורה

תאורה על בסיס דיודת LED נחשבת כיום לחסכונית בחשמל וידידותית ביותר לסביבה. נורות LED מאפשרות מקסימום נוחות ומינימום סרבול לוגיסטי, שכן חוט הלהט לא קיים. האור מגיע ישירות מהמעגל החשמלי של הנורה, וליתר דיוק, ממרכיב הדיודה שבמעגל זה. התוצאה בפועל היא נורה שמספקת אור ללא הצורך בהחלפה  תדירה ובכך מהווה חיסכון משמעותי לחשבון החשמל שלכם.

בעזרת תאורה ניתן לתת למקום מראה יוקרתי ולהשרות אווירה מיוחדת על היושבים בחדר:

חסכון בחשמל – הכיצד?

זה פשוט קורה עובדתית. נורת ליבון ממוצעת הצורכת 60-100 וואט אשר רובם הולכים לחום ולא לאור נחשבת לפחות חסכונית לעומת נורת LED הצורכת 1/6 הספק מכמות זו בממוצע, כאשר הרוב המוחלט של האנרגיה הולך לאור ולא לחום. ישנן נורות LED בכל מיני גדלים, וגם במצב בו החלטתם לקנות הרבה נורות קטנות הנמצאות על גבי פאנל אחד – פתרון זה עדיין ייצא זול משמעותית מנורת הליבון הבודדת. פאנל לד עם נורות רבות צורך בממוצע 30 וואט בלבד.

התרומה של LED לסביבה – הכיצד?

תאורת לד אינה פולטת קרינת UV, אינה פולטת קרינת IV, ולמעשה – תאורה זו אינה פולטת קרינה כלל. היא מספקת אור בצורה נקייה, בלי לפגוע ביצורים חיים או בטבע באמצעות קרינה מסוכנת. מבחינה ויזואלית גם ניתן יהיה לראות שהאור הבוקע מהנורה הזו נקי בהרבה מהאור של נורות הליבון או של מנורות הפלורסנט על סוגיהן השונים, יתרון אשר הפך פתרון זה לפופולרי יותר ויותר עם השנים.

המומחים ממליצים

צוות המומחים של "אורבן פתרונות תאורה מתקדמים" ממליץ לכם לעבור לתאורה חסכונית עוד היום. מלבד החיסכון הטמון במעבר, בעזרת נורות חכמות אלו ניתן ליצור את האווירה הרצויה בכל חדר ולאפשר עיצוב ייחודי ומרשים.

לדוגמה, באפשרותכם להציב פאנל ארוך בדלפקים של משרדים ובארים, או על הרצפה מתחת לכיסאות של יושבי הדלפק. כמו כן, אתם יכולים גם להחליף את פס הפלורסנט הביתי בפרופיל אלומיניום עם פאנל לד בתוכו. יש לכם בבית חדר קטן? חוששים שתאורה מרכזית תגנוב את ההצגה? ניתן לחבר פס צבירה עם 2-3 ספוטים שישמש כתאורת צד ויפיץ אור לכל עבר בחדר.

אורבן פתרונות תאורה - עיצוב הבית והמשרד עם תאורה חכמה

אצלנו בחברת אורבן ניתן לקבל ייעוץ מלא לבחירת תאורת LED לבית ולמשרד. אנו באורבן שמים דגש על רצון הלקוח, ולכן דואגים לספק לכל אחד ואחד את המוצרים הכי מתקדמים והכי איכותיים שקיימים והכל – תוצרת כחול לבן ובזמני אספקה נוחים.

לקבלת מידע נרחב אודות מוצרי תאורה על בסיס LED צרו קשר עם צוות המומחים של אורבן כעת במספר 054-4664982, או חפשו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו!

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים