למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורה חסכונית בחשמל

על מנת להאיר את הבית בלי להגיע לכדי חשבון חשמל יקר מומלץ להשתמש בתאורת LED, תאורה חסכונית בחשמל, אשר עושה שימוש חכם במשאבים טבעיים. בשונה מתאורת להט כמו פלורסנט, ליבון והלוגן, בפתרון תאורה זה, אין מסתמכים על חוט להט. למעשה, האור מופץ דרך המעגל החשמלי עצמו, מה שאומר שהמנורה הרבה יותר עמידה ודורשת תחלופה בתדירות נמוכה יותר.

אם זה לא הכל, ההספק החשמלי הנדרש לנורת לד הוא כ- 1/6 מזה של נורת להט, ולכן התוצאה היא חסכון פר אקסלנס. חיסכון זה בא לידי ביטוי גם בכך שאין צורך לקנות נורות חדשות בתדירות גבוהה וגם בחשבון החשמל.

האם החיסכון המשמעותי שמספקת תאורת LED בא על חשבון איכות התאורה?

לא רק שהאחד אינו בא על חשבון השני, ההיפך הוא הנכון. תאורת LED מאוד איכותית ומחזיקה מעמד לזמן רב. בעוד אשר תאורה רגילה מספקת 5-50 לומן אור ליחידת הספק (וואט), מנורת LED מספקת 100 לומן אור ליחידת וואט. לכל הדעות מדובר ביתרון משמעותי. בנורות לד רוב האנרגיה החשמלית מנותבת להפקת אור נטו ולכן מדובר בתיעול משאבים מקסימלי וחכם לעומת פתרונות תאורה אחרים.

עצות לבחירת פתרונות תאורה חסכונית בחשמל

שילוב של תאורה חסכונית במשרד יוביל לחיסכון משמעותי במובנים רבים, גם מהבחינה העיצובית. ניתן להתאים את גופי התאורה לצרכים אישיים וכן לצרכיו של החלל עצמו וכך ליצור את האפקטים הרצויים במינימום מאמץ. באפשרותכם להתקין כמה גופי תאורה, להאיר באופן מרבי כל סביבה, וזאת ללא העלויות המרובות שהיו כרוכות בכך, אם הייתם בוחרים בפתרונות אחרים.

לפניכם דוגמאות לעיצוב חללים עם תאורה חסכונית

כשאתם מעוניינים בגופי תאורה קטנים ועגולים (ספוטים) מומלץ, ככל הניתן, לחבר אותם ישירות לתקרה ולא לפס צבירה וזאת לשם הקטנת ההתנגדות החשמלית שעוברת מהתקרה לגוף התאורה. כאשר אתם מעוניינים להאיר חלל גדול כמו חדר ישיבות, בר או חדר המתנה במשרד מומלץ לחבר פנלים ארוכים לדלפקים, למדרגות או למדפים. כמובן שאפשרויות אלו מהוות תאורה חסכונית למדי באמצעותה, ניתן להאיר חלקים רבים מהחדר באיכות גבוהה.

המילה האחרונה בפתרונות תאורה חסכונית מבוססי LED

· פאנלים של מנורות LED - כל פאנל מכיל נורות רבות הצורכות יחדיו 30W בלבד.

· פרופילים מאלומיניום - פרופילים איכותיים בעלי צביון עיצובי מודרני וייחודי.

· תאורת לד לדלפקים – תאורת LED המיועדת במיוחד להצמדה לדלפקים.

תאורה חסכונית של אורבן פתרונות תאורה

אנו באורבן דואגים לשים את טובת הלקוח במרכז מכל הבחינות: הן מבחינת עיצוב, הן מבחינת חיסכון בחשמל והן מבחינת איכות המוצר. אנו נדאג לספק לכל אחד ואחת מכם גופי תאורה עמידים ומעוצבים כאחד, כולם מתוצרת הארץ. אנו מספקים את שירותנו לכל סוגי הלקוחות החל מלקוחות פרטיים, ועד לעסקים גדולים כקטנים ומציעים זמני אספקה נוחים במיוחד.

לרכישת מוצרי תאורה חסכונית מבוססי LED צרו קשר עם אורבן פתרונות תאורה כבר עכשיו בטלפון 054-4664982. אנו מזמינים אתכם גם לגלוש לעמוד הפייסבוק שלנו ולבחור פתרונות תאורה באיכות גבוהה.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים