למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורה למטבח

חשיבותה של תאורת המטבח

חלל המטבח בבית הוא מקום הומה ולכן האורות בו דולקים רוב שעות היום. ממש כמו בכל חלל אחר בבית וכפי הנראה, במטבח אפילו יותר, יש צורך בתאורה מתאימה וחסכונית. התאורה המסורתית של מנורות ליבון ופלורסנט הולכת והופכת פחות רלוונטית היום. חברת אורבן מביאה את המהפכה של תאורת הלד כפתרון המשתלם ביותר בתחום התאורה למטבח.

עיצוב תאורה למטבח


מהם היתרונות של עיצוב המטבח באמצעות מנורת לד?

שאלה מצוינת. מלבד היתרונות של תאורת לד ברמה האקולוגית והחיסכון הרב בחשמל על פני פתרונות תאורה אחרים, ניתן למנות יתרונות ייחודים של התקנת מנורת לד במטבח:

 

●  הארת המקומות החשוכים - מי מאתנו לא נתקל במצב שבו ארונות המטבח הנמצאים מעל השיש מצלים על משטח העבודה ופשוט לא נוח לעבוד על השיש. במצבים כאלה פתרונות התאורה כדוגמת הפלורסנט לא מסייעים. לעומת זאת, מנורות לד יכולות להיות הפתרון המושלם. התקנת פס תאורה מתחת לארונות יספק בדיוק את האור הנדרש.

 

●  תאורה חכמה - מנורות לד ידועות בגמישות העיצובית שלהן. הן תומכות במצבי עמעום שונים המסייעים לחיסכון בחשמל וגם לשינוי האווירה במטבח. מה גם שניתן להתאים את עוצמת האור לכל מטרה. כך למשל, בעת תהליך העבודה במטבח נדרש אור חזק ובהיר ואילו במהלך הארוחה יהיה נחמד ליהנות מאור פחות מסנוור ויותר מעומעם.

אורבן - מחיר, אחריות ושירות

נושאים כמו מחיר, אחריות ושירות הם אבני יסוד בשיטת העבודה שלנו. אנו מאמינים בשירות מקצועי ואיכותי אשר מציע לכל אחד את הפתרון המושלם. מערך השירות שלנו מבוסס על מספר רב של שנות ניסיון ועשרות לקוחות מרוצים. אורבן מתמחה במתן פתרונות תאורה מגוונים, מתקדמים וחסכוניים לכל חלל הזקוק לכך, לרבות פתרונות תאורה למטבח.

 

זה המקום לציין שאצלנו יתאפשר לכם לרכוש מוצרים במחירי חנות מפעל, כך תוכלו לחסוך את פערי התיווך. המוצרים מיוצרים בישראל – ייצור כחול לבן, עומדים בכל התקנים הנדרשים ומאופיינים ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

כשמדובר על תאורה למטבח - לא מתפשרים על האיכות

אז עכשיו, יש בידיכם מידע רב חשיבות על האפשרויות שעומדות בפניכם בבואכם לבחור תאורה למטבח. על ידי בחירת פתרונות התאורה שלנו תוכלו ליהנות ממטבח מעוצב, חכם וחסכוני.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים