למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורת גבס

תאורת גבס מספקת מענה למקרים בהם מעוניינים לשלב תאורה בקירות גבס, שחלקים ממנה אינם נראים לעין, אך יחד עם זאת, מספקים כמות רבה של אור. במקרים אחרים ניתן לבחור באפשרות של תאורת גבס כדי להציע מראה וסגנון מיוחדים יותר במרחב, ומתוך התחשבות באופיו של הגבס עצמו. בחירת תאורת לד לגבס מצריכה התייחסות מיוחדת בבחירת האלמנטים השונים, אותם בוחרים לשלב בקיר או בנישה. ישנם סוגים שונים של גופי תאורה, המתאימים לגבס, גופים איכותיים ועמידים מאד, כמו אלה המוצעים על ידי חברת אורבן.

שילוב תאורת לד עם גבס


כיצד משלבים נכון תאורת גבס?

תאורת גבס מציעה יתרונות רבים. לרוב מדובר בגופי תאורה שקועים, המשולבים בתוך קיר הגבס עצמו בבית או במשרד. גופים אלה מהווים מקור אור נהדר למרחב כולו, אך מבלי שיהיה בולט מדי לעין. באופן זה ניתן להאיר את החלל, ואף לפזר את האור בצורה שווה, כך שכמעט ולא יידרש גוף תאורה נוסף. פתרון זה נחשב לאסתטי ומסוגנן והוא משתלב באופן הרמוני ונכון עם האלמנטים האחרים שבו.

תאורת גבס, כמו זו המוצעת על ידי חברת אורבן, מגיעה כיום בסגנונות שונים, כך שכל אחד יכול לבחור את הסגנון המתאים ביותר עבורו. כמובן שמדובר בתאורה איכותית ועמידה מאד, המחזיקה מעמד לאורך שנים. תאורה זו כוללת לרוב נורות LED ולכן מדובר בתאורה חסכונית ולא רק, אלא שזו תאורה חכמה במיוחד, המציעה כמות אור רבה מבלי לבזבז חשמל.

היכן ניתן להתקין תאורת גבס?

אפשר לשלב תאורת גבס בקירות, בתקרות וגם בנישות העשויות מגבס. אחד היתרונות הבולטים שבה טמון באפשרות לשלב אותה בהתאם לצרכיו ודרישותיו של הלקוח, תוך התייחסות לסגנון העיצובי הקיים, לצרכים שלו ושל דיירי המקום וכן גם לתנאים המיוחדים שבו. בונוס נוסף הוא שתאורה זו מוצעת בטווח רחב של מחירים. האפשרות לשלב בה נורת לד חכמה, הופכת אותה לבטיחותית וחסכונית הרבה יותר וככזאת, היא מציעה יתרונות רבים לכל אחד.

פתרונות תאורה לגבס ולכל מרחב

אנחנו, בחברת אורבן, מציעים לכם פתרונות תאורה בהתאמה מלאה לכל צורך. אנו מעמידים לרשותכם תאורת גבס מסוגננת ואיכותית מאד, אותה תוכלו לשלב בבית או במשרד שלכם. תאורה זו כוללת נורות LED, בעלות אורך חיים ממושך מאד. התאורה כולה מספקת את כמות האור הנדרשת ואפשר להטמיע את גופי התאורה עצמם בקיר הגבס מבלי שיהיו בולטים לעין.

אם אתם מעצבים מחדש את הבית או את המשרד שלכם, אם אתם בונים בית חדש ומעוניינים לשלב בו תאורת גבס, אנחנו הכתובת. להזמנות או לקבלת פרטים נוספים התקשרו אלינו לטלפון 054-4664982 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

אנו מזמינים אתכם לגלוש לעמוד הפייסבוק שלנו ולהישאר מעודכנים.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים