למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורת לד

כיצד להשתמש בתאורת לד כדי לעצב את הבית? מדוע תאורת לד היא הדרך המושלמת כשרוצים לחסוך בעלויות החשמל?

עבור רבים המחשבה הרווחת היא כי תאורה היא הכרח, פשוטו כמשמעו, וכי אין להשקיע מחשבה יתרה בבחירת התאורה לבית. השקעת תשומת הלב בנושא התאורה מסתכם בבחירת נברשות תואמות, והעיקר שיהיה לנו הרבה אור. אולם בפועל, הנחה זו אינה משקפת את המציאות, מכיוון שלפתרונות התאורה שאנו בוחרים לבית או למשרד יש חשיבות מרובה, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת החיסכון בחשמל. איך ניתן, אם כן, ליצור את האווירה הרצויה בבית ומדוע כדאי לעשות זאת דווקא בעזרת תאורת לד? לפניכם כל התשובות.

עיצוב הסלון בעזרת תאורת לד


ראשית כל ולפני הכל – מהי תאורת לד?

מדובר בטכנולוגיה יחסית חדשה, אשר מיושמת כיום במגוון מקומות הן במגזר הפרטי והן בתעשייתי. תאורת לד הנה חסכנית בהשוואה לכל אלטרנטיבה קיימת אחרת, ומאופיינת בצריכת אנרגיה נמוכה, עמידות גבוהה וכן באורך חיים גבוה מאוד ביחס לפתרונות תאורה אחרים. בנוסף מנורת לד נחשבת לאקולוגית וידידותית לסביבה מכיוון שאינה פולטת קרינת UV או IV ולכן נעשה בה שימוש רב גם בתחום הבנייה הירוקה.

תאורת לד מעוצבת לברים


כיצד באפשרותנו לעצב את הבית בעזרת תאורת לד (LED LIGHT)?

היות וכיום העולם נע אל עבר שימוש בטכנולוגיה ירוקה וידידותית במגוון רחב של תחומי חיים, תאורת לד תופסת מקום של כבוד בעיצוב הבית והחוץ ואף נחשבת לדבר הבא בתחום התאורה.

בעת הנוכחית, ניתן למצוא מגוון של גופי תאורה מעוצבים המבוססים על תאורת לד ולהתאים אותם לחדרי הבית השונים, כאשר לרשות בעלי הנכס עומדות שפע של אפשרויות, ביניהן –

·תאורה רכה הנחשבת לנעימה ומהווה את אחת האופציות הפופולריות.

·גופי תאורה העמידים בפני לחות, רטיבות או מים.

·תאורת לד המאפשרת מצבי עמעום שונים.

·כן תאורת חוץ בוהקת, המיועדת לשימוש בגינות פרטיות, חצרות של בניינים משותפים ומוסדות שונים או   כל שימוש חיצוני אחר.
ופתרונות לד נוספים לכל מטרה.

עיצוב המטבח בעזרת תאורת לד


תאורת לד מובילה לחיסכון בעלויות החשמל

גופים אשר מבוססים על טכנולוגיית ה- LED מובילים לכך שבני הבית ייהנו הן מהאווירה אותה הם מנסים להשיג והן מפתרון נוח, עמיד וחסכוני. ביחס לכל הנורות האחרות, אין ספק שהעתיד נמצא בתאורת לד היות ונורות לד מגלות עמידות גבוהה יותר ביחס לכל הנורות האחרות. בנוסף מנורת לד פועלת על זרם חשמלי נמוך ובהתאם לכך צריכת החשמל שלה נמוכה, מה שהופך אותה לנורה חסכונית במיוחד. בתים אשר עושים שימוש בתאורת לד, צפוי גם כי ירגישו חיסכון בחשבון החשמל.


תאורת לד לחיסכון בחשמל


אורבן – פתרון תאורת לד מושלם לכל מטרה

תאורת לד היא השם החם בתחום פתרונות התאורה, ואנו מאמינים כי גופי תאורה המבוססים על טכנולוגיית LED יכולים לספק מענה לכל צורך.

בעזרת התאורה הנכונה ניתן לייצר את האווירה הרצויה בכל חלל וחלל, הן החיצוני והן הפנימי. בנוסף, תאורת לד מאפשרת לצרכנים מגוון פתרונות עיצוביים היות ועל ידי תאורת לד ניתן להעניק טוויסט עיצובי ייחודי לכל חלל וחלל עקב מגוון גופי תאורה ייחודיים.

אנו באורבן שואפים לספק לכם את הפתרון האיכותי ביותר ומזמינים אתכם לרכוש עוד היום גופי תאורה מתוך מגוון אפשרויות תאורה המבוססות LED LIGHT בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם. כל גופי התאורה מיוצרים בארץ, ויזכו אתכם בשלוש שנות אחריות.

לרשותכם הטבה ייחודית: קניתם דרך האתר? זכיתם במשלוח חינם!

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים