למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורת לד לבית

מעוניינים שחדר השינה שלכם ייצבע כחול, כוננית הספרים שלכם תהפוך להיות אדומה, והמדרגות שלכם יאירו לכם כל הדרך לקרקע או לפסגה? מעוניינים שאת השינוי בצבע תחולל תאורה מקצועית ולא צביעה ידנית? זקוקים לתאורה חסכונית ונקייה שלא הייתה קיימת בעבר? הכירו את המנורה של דור המחר: מנורת לד איכותית לבית!

כאשר אתם זקוקים לתאורה שלא רק תאיר לכם את הדרך אלא גם תתווה את עיצוב הצבעים במבנה, ותפיץ אותם לכל עבר, אתם זקוקים לנורות של תאורת לד לבית. אצלנו, הן מגיעות עם גופי תאורה מעוצבים, שפותחו על ידי מקצוענים בעלי ניסיון בעיצוב בתים. הפיתוח נעשה ממש כאן בישראל. כשאתם מבקשים להאיר חדר, פרוזדור או סלון – זה ייעשה באמצעות גופי תאורה מאלומיניום. עוד בטרם חוברה הנורה הראשונה כבר תחושו היטב בשינוי האווירה הדקורטיבית בבית. אבל כאשר הנורה כבר חוברה – יגיע החדר לנקודת האלחזור מבחינה עיצובית. כשתחשיכו את הסביבה תראו מה אור הלד יכול לחולל!


תאורה חכמה החוסכת בחשמל ושומרת על הסביבה

הידעתם כי לנורת LED LIGHT ממוצעת נדרשת פחות אנרגיה חשמלית כדי להפיק אותה כמות של אור כמו נורת ליבון? פירוש הדבר הוא לא רק חיסכון בחשבון החשמל אלא עלייה בבטיחות המבנה. נניח שבטעות נגעתם באזור הנורה כשהיא דלוקה. אם הייתה זו נורת ליבון הייתם מרגישים חמימות. אם הייתה זו נורת הלוגן הייתם מקבלים כוויה חסרת תקדים. אבל אם זו מנורת לד לא יקרה לכם כלום, ובכלל לא תרגישו בהפרשי טמפרטורות (אף על פי שהם קיימים אך לא מורגשים על ידי יד אדם). המשמעות: ניתן להתקין תאורת לד לבית במקומות נמוכים ללא חשש (על מדרגות או כונניות למשל) גם אם יש לכם ילדים וטף בבית.

תאורת לד לבית

החלפת נורה שנגמרה? תשכחו את העבר!

בין אם מדובר בתאורה מרכזית על מנורת לד מעוצבת, ובין אם מדובר על תאורת לד שמונחת על פרופיל מזנונים או מדרגות, אין החלפה של נורות. בשונה מנורת חום רגילה, אין חוטי להט. האור מופק באמצעות הדיודה של המעגל החשמלי שפולטת ספקטרום של אור ישירות. בכך, אנו למדים שזו לא רק תאורה חסכונית אלא גם תאורה חכמה שפוטרת אתכם ממוצרים מתכלים בתחום זה.


התקני לד חכמים

ניתן להתקין בבית מכשירי LED LIGHT פונקציונליים כמו דימרים שיעמעמו את עוצמת האור, לחבר מספר נורות בטור או במקביל שיפלטו אור בצבעים שונים כמו במועדונים ועוד. תאורת לד לבית מספקת בדיוק את הפונקציות שסיפקה תאורה רגילה, ועוד הרבה מעבר לכך.


אורבן תאורת לד לבית – כי העתיד כבר כאן!

בואו להתחדש ברכיבי תאורת לד לבית החדש, או לשפץ את הבית הקיים! אנו נסייע לכם בעיצוב הבית הן בגופי תאורת לד מעוצבים תוצרת הארץ, והן בהתאמת צבעי הנורות. גם לכם מגיע לחסוך בחשמל ובמוצרים מתכלים, ולשפר באופן חסר תקדים את עיצוב הבית!

"אורבן", כי העתיד כבר כאן בכף ידכם! להזמנת תאורת לד לבית, הקליקו כאן או חייגו 054-5620933!

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים