למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורת לד למשרד

ראשית כל, קצת עובדות ומידע על תאורת לד. LED הן ראשי תיבות בשפה האנגלית שמשמעותן LIGHT EMITTED DIODE. דיודה, למי שאינו בקיא בחשמל, הוא רכיב חשמלי המאפשר הזרמת חשמל אך ורק בכיוון אחד. בשונה מדיודה רגילה, דיודה פולטת אור מפיצה אור כאשר הזרם החשמלי עובר דרכה, ולכן מדובר במהפכה לפיה המעגל החשמלי, ולא הנורה, הוא שמספק אור!


נכון, המעגל אמנם נמצא בתוך הנורה, אבל מעתה אין צורך לחפש חוטי להט קרועים ולחשוש שמא צריך להחליף. כשעל הפצת האור אמון מעגל חשמלי ישיר, אתם בהחלט יכולים ליהנות משקט תעשייתי להמון זמן, וזה רק קצה הקרחון של כל היתרונות מהם תוכלו ליהנות עם התקנת תאורת לד למשרד.

תאורת לד שקועה למשרד


חיסכון בחשמל – וזהו יתרון משמעותי

לא טעיתם: התבססות ישירה על מעגל חשמלי בהפצת אור אינה מייקרת את חשבון החשמל כי אם מוזילה אותו. מדוע? משום שנורות להט בעלות הספק נמוך צורכות יותר חשמל מאשר נורות LED חשמליות. הדיודה הפולטת אור אינה זקוקה להספק גבוה על מנת להפיץ אור יקרות במשרד שלכם.

בשורה לאקולוגיה

תאורת לד למשרד אינה פולטת קרינה אולטרה סגולה או קרינת IV, וזו אכן בשורה סביבתית אשר אינה מובנת מאליה. נורות רבות מסוגים כמו הלוגן או פלורסנט עשויות לפלוט קרינה, בעוד שנורות LED לא, לכן תאורת LED למשרד אינה רק פתרון חסכוני, אלא גם ידידותי לסביבה.

תכנון תאורת לד למשרד

בעזרת עיצוב התאורה ניתן לקבוע את האווירה בחלל. כדי שתהיה זו האווירה הנכונה מומלץ להשקיע מחשבה בהתאמת גופי התאורה כאשר לפניכם שתי אפשרויות מומלצות:

1. שימוש בספוטים – ישנם כמה דגמים של ספוטים ביניהם פס צבירה או גוף תאורה עצמאי. פס הצבירה מתאים יותר לתאורת צד או כדי לשמש כתאורה נוספת, מלבד התאורה המרכזית. בשונה ממנו, ספוט נמצא במרכז התקרה ובפעמים רבות יפיץ יותר אור. בחברת אורבן אנו ממליצים על הצבת ספוטים בחדרים גדולים כתאורה מרכזית או על מנת להאיר נקודתית אזורים מסוימים.


2. שימוש בפנל אלומיניום – בפנל אלומיניום משתמשים כאשר מעוניינים שהתאורה תעוצב בצורה רוחבית כמו למשל על מדפים, מתחת לארונות או במדרגות.

תהליך התקנת תאורת לד למשרד

אורבן – תאורת LED למשרד

בחברת אורבן מעמידים לרשותכם פנלי תאורה, ספוטים וגופי תאורה נוספים – כולם תוצרת הארץ. החברה מתמחה בייעוץ, מכירה והתקנת גופי תאורת לד למשרד וסייעה לאנשי רכש במשרדים קטנים ובינוניים וגם בתאגידים שונים להגשים חלום ולעצב את משרדם באמצעות תאורת LED.


למידע על תאורת לד למשרד בעיצוב אישי צרו קשר עם אורבן פתרונות תאורה מתקדמים כעת בטלפון 054-4664982! כמובן שאתם מוזמנים גם לגלוש לעמוד הפייסבוק שלנו ולחפש את פתרונות התאורה למשרד שמתאימים לכם.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים