למידע והזמנות חייגו:
1700-55-44-22


תאורת לד לתעשייה

בענף התעשייה נעשה שימוש נרחב בתאורה בעוצמה חזקה, אם להארת מפעלים, כבישים, תחנות דלק, מפעלים ואם להארת האנגרים, רחובות ראשיים ואף שדות תעופה. ברוב המקרים, תאורה זו פועלת החל מצאת הלבנה ועד לזריחת החמה. היות ולמנורות המרכיבות את גופי התאורה יש הספק גבוה, הו צורכות לא מעט חשמל.

צריכת חשמל גבוהה זו עולה ביוקר לבעלי המפעלים, העסקים והגופים הגדולים כגון – המועצות או העיריות, בעת קבלת החשבון החודשי מחברת החשמל - וכאן תאורת לד לתעשייה יכולה ליצור הבדל גדול.
תאורה חסכונית לתעשייה


עוברים לתאורה חסכונית

אנו באורבן מזמינים אתם ליהנות מפתרון לא פחות איכותי אולם הרבה יותר חסכוני – תאורת לד לתעשייה. תאורה על בסיס LED מתוכננת במיוחד על מנת לעמוד בדרישות של התעשייה והשימוש בה יוביל לחיסכון משמעותי. לתאורת לד לתעשייה גם כן ישנה עוצמה חזקה והספקים מאוד גבוהים, אך מנורת לד המיועדת לשימוש תעשייתי הינה בעלת אורך חיים גבוה במיוחד וניתן לעשות בה שימוש למשך שנים.

כשפונקציונליות ועיצוב נפגשים – נולד פתרון איכותי וייחודי

לתאורת לד לתעשייה ישנם יתרונות רבים, ההופכים את השימוש בתאורה המסורתית לפחות יעיל ואפקטיבי עבור גופים גדולים. מלבד החיסכון בחשבון החשמל ומלבד האיכות הגבוהה של המוצרים, על ידי הטמעת תאורת לד ניתן לפזר את האור בצורה שווה ואחידה וליצור בכל מקום או חלל מראה מרשים ויוקרתי.

כיום רבים בתעשייה אשר מזהים את היתרונות הטמונים בטכנולוגיה החדשנית ונוטשים את הפתרונות הישנים לטובת תאורת חכמה וחסכונית. ללא ספק, העתיד התאורה במוסדות ובתעשייה שוכן בטכנולוגיית הלד.

תאורת לד לתעשייה – פתרון ירוק וידידותי

היתרונות הרבים של תאורת לד לתעשייה, הופכים אותה במקביל גם לפתרון ידידותי לסביבה. בענפים תעשייתיים רבים יש לקחת בחשבון גם שיקולים אלו, במיוחד כאשר העולם צועד לעבר אימוץ מגמה ירוקה.

השימוש בתאורה בזבזנית, לא רק שאינו מועיל לתעשייה, אלא גם צורך המון משאבים טבעיים ולכן, מעבר לשימוש בתאורת לד זהו מהלך שיועיל לכל הצדדים הנוגעים לדבר ומכאן שזהו גם הצעד החכם ביותר לעשותו.

כיצד עוברים לתאורת לד?

כבכל מהלך רחב היקף, הדרך המומלצת ביותר היא לפנות לאנשי מקצוע אשר משמשים כיועצים וילוו אתכם לכל אורך התהליך. בעזרת המקצוענים, ניתן למדוד את צריכת האנרגיה שלכם ובהתאם לכך למצוא עבורכם את הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר. כמובן שיש להתאים את אופי וסוג התאורה לצרכים הספציפיים והמשתנים בין עסק לעסק וכך באמת לוודא כי יהיה זה פתרון תאורה שישרת אתכם לשנים.

אורבן – הפתרון שלכם בתחום LED LIGHT

באורבן, אנו מתמחים בייצור ושיווק של מוצרים המבוססים על טכנולוגיית לד. לרשותכם מגוון מוצרים בתחום תאורת לד לתעשייה, בייצור כחול לבן ובמחירים אטרקטיביים בהחלט. כמו כן, אנו מודעים לכך שבתעשייה לא פעם ישנם לוחות זמנים צפופים, לכן אנו מעמידים לרשותכם זמני אספקה מהירים במיוחד – יום עסקים אחד בלבד!

להזמנת מוצרי תאורת לד לתעשייה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון
054-4664982 ואנו נמצא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

גלשו גם ל עמוד הפייסבוק שלנו והמשיכו להתעדכן. 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים